Pirmas

Jūs esate čia

Pirmas

Akcijos

Lietuvos prekybos centrų akcijos ir nuolaidos pasiekiamos keliais spustelėjimais

Pateikiamos akcijos yra iš šių prekybos centrų:
1.IKI
2.MAXIMA
3.NORFA
4.PRISMA
5.RIMI

Ši programėlė pateikia jums 9 populiarias produktų grupes, kurias nuspaudę iš karto matote prekes su jų aprašymais, nuolaidų dydžiais procentais, senomis bei naujomis kainomis.

Taip pat galite ieškoti savo sugalvotų prekių pasinaudodami paieškos lauku viršuje, viskas veikia realiu laiku - reikia tik vesti ieškomos prekės pavadinimą!

Jei norite greitai patikrinti akcijas, kurias vedate į paieškos lauką, tiesiog spauskite pliuso ikoną, esančia prie paieškos lauko, taip pridėsite savo paiešką į pradinį puslapį ir kitą kartą ją galėsite pasiekti į paieškos lauką nevesdami teksto.

Jei matote nereikalingų paieškų pradiniame puslapyje tiesiog spustelėkite ikoną, prie paieškos lauko pamatysite pažymėtą pliuso ikoną, spauskite ją ir išimsite tą nuorodą iš pradinio puslapio.

Norėdami matyti konkrečiuose prekybos centruose galiojančias akcijas, pasinaudokite meniu esančiu po paieškos lauku. Spausdami ant prekybos centro pavadinimo galite rodyti arba nerodyti to prekybos centro akcijas. Galite pasilikti vieną arba kelis jums įdomius prekybos centrus ir ieškant kitas akcijas programėlė atsimins jūsų pasirinkimą ir pateiks tik tas nuolaidas, kol vėl nepakeisite prekybos centrų.

Prekių rikiavimą galite pakeisti spausdami nustatymų mygtuką (angl. settings), kuris yra integruotas jūsų telefone, taip atsidarys meniu, kuriame yra 3 pasirinkimai: 1. atnaujinti akcijas 2. rikiuoti pagal nuolaidą 3. rikiuoti pagal kainą.

Pirmasis punktas leidžia atnaujinti akcijas rankiniu būdu (sistema jas atnaujina automatiškai kas valandą)
Kiti punktai leidžia pasirinkti rikiavimą kaip norite matyti rezultatus ar pagal didžiausią nuolaidą procentais viršuje, ar pagal mažiausią kainą litais viršuje.
Surikiavę pagal kurį nors parametrą galite naudotis rezultato lango apačioje esančiu slankikliu - taip filtruosite rezultatus pagal priešingą parametrą.
Pavyzdžiui jei rikiuojate akcijas pagal didžiausią nuolaidą, slinkdami slankiklį mažinsite maksimalią kainą, taip filtruodami akcijas su didesnėmis kainomis.
O jei rikiuojate akcijas pagal kainą, tuomet slinkdami slankiklį didinsite nuolaidos dydį procentais taip palikdami tik tokias akcijas, kurios atitinka tuos kriterijus.
Įvykus akcijų atnaujinimui, programėlė atsižvelgdama į nuorodas esančias pradiniame puslapyje praneš jums apie naujas akcijas naudodama pranešimų (ang. notification) sistemą. Ir patekę į programėlės pradinį puslapį prie nuorodų matysite skaičiukus - jie nurodo kiek naujų akcijų šioje kategorijoje atsirado po paskutinio atnaujinimo.

Įvertinkite: 
Android įvertis: 
3.70
Android įverčių kiekis: 
156
QR code nuoroda: 
Total votes: 161
Akcijos
Android market nuoroda: 
Atsisiuntimų kiekis: 
10 000–50 000
Dabartinė versija: 
1.0.5
Reikalinga versija: 
2.2 ir naujesnės versijos
Dydis: 
219k
Kaina: 
Nemokama

Komentarai

Superinė programėlė! Gražu, patogu, o svarbiausia naudinga!

need 2.1 version work! !!!!

galetu butu daugiau kategoriju

ačiū už pastabas, dėl kategorijų gavom ne vieną pageidavimą, šiuo metu dirbame, kad tai įgyvendinti

samsung, dar norėjau paminėti, kad į pradinį programėlės langą bet kuriuo metu galite prisidėti papildomų nuorodų. Tai gali padaryti įvedę norimą paieškos žodį į paieškos lauką ir paspaudę pliuso ikoną

5is 9 greitu mygtuku kuriuos sugalvojo kurejai yra alkoholis... kirkvienam pagal poreikius

Dėl tu greitų mygtukų tai buvo pasirinkta populiariausios paieškos, pasinaudojant kitų tokio tipo portalų statistika. Pamanėm, kad geriau sudėt populiarius, kokius žmonės naudoja, o ne skatinančius sveiką mitybą, sportą ir visus kitus gerus dalykus.

liuks,dar prisidejau sau reikiamų nuorodų...

Kaip ištrinti įvestą papildomą nuorodą

Mintis gera, bet rekia tobulinti.Siandiena isidiegiau ir randa tik Norfa ir Rimi akcijas. Kur kitos parduotuves???

Siandiena perziurejau visas akcijas. Vien tik Norfa akcijos (arba samsung s2 nerodo). Visu kitu parduotuviu vos 7 daiktai. Kur kasdienes ar savaitines akcijos????? Jei niekas nepasikeis, teks istriti:(

Vos kelios akcijos. Neatnajinamos.

neverta siūstis.

neberodo akcijų

Tvarkykite savo programą. neveikia jokios akcijos. nenervuokit su tokiu š....

tvarkykite programą jopšikmat. nieko nerodo

man rodo akciju nera

sveiki, kazkodel visada rodo, kad akciju nera. bandziau ir perrasyt, ir tel perkraut, vistiek neveikia. kur gali buti problema? turiu samsung s3. aciu uz pagalba

Neveikia, sutvarkykit, prašau!

neveikia, arba jau 2 savaites nera akciju.

samsung s2 parsisiunciau ir niekas neveikia tad teko istrinti