Pirmas

Jūs esate čia

Pirmas

Discountr

Discountr - kitokios nuolaidos Tavo telefone. Nuo šiol, Tau nereikės krūvos lojalumo kortelių savo piniginėje: programėlėje rasi 9 sričių akcijas, nuolaidas, specialiuosius pasiūlymus. Programėlėje esantys specialūs pasiūlymai galioja visiems, tačiau yra ir tokių pasiūlymų, apie kuriuos galite sužinoti (ir pasinaudoti) tik Jūs, programėlės vartotojai!
Discountr yra ir savotiškas gidas, padėsiantis Tau atrasti naujas laisvalaikio praleidimo vietas, naujas maitinimosi ir įvairių prekių bei paslaugų įstaigas. Negana to - visur gausi specialų pasiūlymą, akciją ar nuolaidą!

Programėlė dar yra visiškai nauja. Prie mūsų prisijungia įvairūs partneriai, tad neišsigąskite jei partnerių skaičius iš pradžių pasirodys per mažas - pažadame, vyksta derybos ir jų daugėja kol skaitote šį tekstą! :)

Jei konkreti vieta nerodo akcijos, nuolaidos ar specialaus pasiūlymo - tai nereiškia, kad už kelių valandų ar kelių dienų neatsiras specialus pasiūlymas: kai kurių partnerių pasiūlymai galioja tik vieną dieną, tad sekite ir nepražiopsokite!

Dėmesio! Akcijos, nuolaidos, specialūs pasiūlymai kol kas galioja tik Vilniuje. Pažadame plėstis ir į kitus miestus!
Programėlei reikalingas interneto ryšys. Duomenų srauto "valgo" nedaug, tačiau sparčiausiai vis tiek veikia prisijungus per "WiFi" :)
Visus klausimus ir pastabas susijusias su programėlės veikimu galite siųsti el. paštu: info@discountr.lt bei komentuoti čia.
Visi norintys prisijungti kaip partneriai, kviečiami užpildyti sekančią formą: http://www.discountr.lt/prisijunk-prie-musu/
Šviežiausios naujienos - mūsų Facebook puslapyje: http://www.facebook.com/Discountr
Linkime malonaus naudojimo ir laukiame Jūsų komentarų.

Konstruktyvi kritika, pastabos ir pasiūlymai mums yra labai svarbūs, tad prisijunkite prie programos vystymo!

Įvertinkite: 
Android įvertis: 
3.50
Android įverčių kiekis: 
17
QR code nuoroda: 
Total votes: 149
Discountr
Android market nuoroda: 
Atsisiuntimų kiekis: 
1 000-5 000
Dabartinė versija: 
1.0
Reikalinga versija: 
2.2 ir naujesnės
Dydis: 
130k
Kaina: 
Nemokama

Komentarai

nieko neranda beveik.. tik pora pasiulymo is greito maisto.. kur gi nuolaidos?

Gerbiamas, Andrej, Ši programėlė nėra automatinis informacijos generatorius, t.y. nesiurbia aklai BET KOKIOS informacijos iš BET KUR, todėl nieko neturi ieškot ir atvaizduot. Programėlėje yra įtraukti partneriai su kuriais dirbame. Jie skelbia savo akcijas, nuolaidas, specialiuosius pasiūlymus. Su kiekvienu iš partneriu kruopščiai bendradarbiaujame, kad Jūs, vartotojai, matytumėt tik kokybišką, aktualią ir galiojančią informaciją, t.y. akcijas, nuolaidas, spec. pasiūlymus. Kaip matote, partnerių dar nėra daug, tačiau tikrai daugėja (naujausias žinias visada rasite mūsų facebook puslapyje). Šią savaitę pažadame užpildyti kažkurią iš tuščių skilčių, o gal net dvi - priklausomai nuo to, kaip greitai nauji partneriai pas mus paskelbs savo pasiūlymus. Prašome kantrybės ir nuolat sekti naujienas programėlėje :)

gerbiami programos kurejai.. malonu kad stengiates del ganetinai geru programeliu bei minciu, bet gal geriau pirmu susiraskit ka ten rodyt tada programele platinkit, nes niekam nereikalingas daiktas neteikiantis naudos. Susibendradarbiaukit kad zmones turetu noro pasilikti ja savo telefone, niekas nelaikys tuscios programos savo telefone. pagarbiai. Armandas.

gerb. Armandai, priimtume šią kritiką, jei būtume paleidę visiškai tuščią programėlę, tačiau jei pastebėtumėt joje yra jau 7 partneriai. Lažinamės, kad Jūsų kišenėse neatsirastų daugiau nei 3 lankstinukai, kviečiantys pasinaudoti kokiu nors specialiu pasiūlymu tose srityse, kuriose mūsų partneriai skelbia savo pasiūlymus, Discountr programėlėje. Negana to, kai kurių partnerių paskelbti pasiūlymai galioja tik vieną dieną, tad reikėtų nepražiopsoti :) Jūsų kritiką vertinam ir stengiamės, kad partnerių būtų daugiau. Prašome kantrybės... :)

Galėtumėt aprašyme parašyt, jog programėlė tik Vilniečiams. Kitiems nėra jiokio tikslo ją siūstis. Pritariu kitiems rašiusiems, kam reikalinga "pusiau" veikianti programa?

slamstas.

Nepakankamai atidžiai skaitėt, jei praleidot aprašyme šį sakinį: "Dėmesio! Akcijos, nuolaidos, specialūs pasiūlymai kol kas galioja tik Vilniuje." Ir gal galėtumėte patikslinti, kas programėlėje neveikia? Ačiū.