Pirmas

Jūs esate čia

Pirmas

Draudimas.lt

Su Draudimas.lt programėle savo mobiliajame telefone galėsite bet kada palyginti ir išsirinkti geriausią transporto priemonių valdytojų privalomąjį civilinės atsakomybės draudimą bei čia pat jį įsigyti. Pasirinktos draudimo bendrovės polisą Jums atsiųsime elektroniniu arba paprastu paštu.Programėlėje taip pat rasite būtiniausius patarimus:
• kaip elgtis atsitikus eismo įvykiui;
• kaip suteikti pirmąją medicininę pagalbą;
• kaip ir kada pildyti eismo įvykio deklaraciją;
• kur kreiptis dėl žalos atlyginimo.

Programėle naudotis labai paprasta. Jums tereikia įvesti automobilio valstybinį numerį bei asmens arba įmonės kodą ir mes Jums pateiksime geriausias draudimo bendrovių kainas, iš kurių galėsite pasirinkti sau tinkamiausią. Už draudimo polisą atsiskaityti galėsite iš karto prisijungdami prie savo el. bankininkystės sistemos.
Gerbiame Jūsų asmeninių duomenų saugumą ir privatumą, todėl naudodami Jūsų duomenis, griežtai laikomės LR įstatymų, taip pat Lietuvos banko ir Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos nurodymų.

Norėdami draudimo pirkimo procesą padaryti kiek galima sklandesniu, šią programėlę ketiname tobulinti ir plėsti. Jei turite pastebėjimų ar pasiūlymų būtinai su mumis susisiekite arba palikite komentarą.
Draudimas.lt programėlės savininkas – BALTO LINK, antra pagal dydį draudimo brokerių bendrovė Lietuvoje.

Įvertinkite: 
Kategorija: 
Android įvertis: 
3.90
Android įverčių kiekis: 
10
QR code nuoroda: 
Total votes: 144
Draudimas.lt
Android market nuoroda: 
Atsisiuntimų kiekis: 
500–1 000
Dabartinė versija: 
1.1.1
Reikalinga versija: 
2.2 ir naujesnės versijos
Dydis: 
1,3M
Kaina: 
Nemokama